Co se u mě dělo a ještě se bude dít :)

26. června 2012 v 20:57 | Verri | 
Takžééé :) V pátek+o víkendu jsem tu nebyla.A prooooč? :)
  • PÁTEK:Se třidou+osmákama jsem jela na výlet do lanovýho parku.Nikdo od nás nemohl pochopit,proč se mi v asi 15m výšce dělalo špatně,když loni na Petřínskou rozhlednu jsem vylezla v pohodě.Důvod?Neměla jsem pevnou půdu pod nohama :) (To ale neznamená,že kdybych se mohla proměnit do jedné z Winx proměn,že bych nelétala :))Ještě větší zážitek byl ale sprint na vlak,jinak bysme se nestihli vrátit domů.
  • VÍKEND:Na chatě se ségrou a rodičema.
To jsou dny,kdy jsem tu nebyla.A co pondělí+dnešek?
  • PONDĚLÍ:Celkem normální den.Ve škole se vrací učebnice.Moje zkušenost?Starý učebnice=lepší učebnice :) U dvou úplně nových se mi povedlo ohnout rohy a musím platit 30 Kč...
  • ÚTERÝ:Den totálního znemožnění!!!Ve škole je šk.olympiáda.Pro mě,antitalenta na běh, bylo nejlepší volbou krikeťák a skok do dálky(skákat do vejšky mi sice de,ale vc porovnání s ostatníma třídama jsem na tom bídně).Krikeťák...ano,moje štěstí nezklamalo-povedlo se mi hodit ze všech holek nejmíň.Dálka...to už bylo lepší.Málem jsem se dostala mezi 8 nejlepších,kteří skákali ještě jednou.Ne,mě musí dělit centimetry od osmýho místa :)No a odpoledne měla ségra akademii(asi víte co to je-vystupování tříd).Zavzpomínala jsem na pět předchozích let a říkala jsem si,že teď už hraju tu správnou roli-roli diváka.Ségra-prvňačka se těšila,že bude jako já a každý rok získá cenu za nejlepšího žáka ve třídě.To štěstí je nějaký nakažlivý...samozřejmě,že cenu dostala její kámoška :))
No a až do vysvědčení mám taky tak nějak trochu jasno...
  • STŘEDA:Jsme tři šesté třídy,tzn.,že příští rok budou tři sedmý třídy.A to zatím nebylo,takže je nedostatek učebnic.Doufám,že se to bude rozdávat podle jmen-ty staré zbytky(nejdřív si budou brát áčko a béčko-my jsme céčko) by určitě padly do mých rukou a nehrozilo by,že budu muset zase něšco platit za to,jak s tím zacházím...ale přísahám,že kdykoliv se s učebnicí něco stalo,byla to nehoda! :)
  • ČTVRTEK:Volnooo :) Ne,ještě budeme něco vyřizovat-asi uklízet skříňky,třídu a nevím co všechno.Tříďas nám k tomu nic neřekl.
  • PÁTEK:Konečně!Vysvědčení!Ještě se zastavit za bejvalou třídní učitelkou,pokecat s bývalíma spolužákama a PRÁZDNINY!!!
Možná si myslíte,že se jen vychlubuju,jenže já to prostě potřebuju vypustit do světa :) Pár věcí mi asi nezávidíte.Na tom se shodnem :))
Přidávám vzpomínku na obrázek,který jsem použila jako první dess.Musím se přiznat,že od té doby,co mám blog,je pro mě grafika zábavnější!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natali-000 Natali-000 | Web | 27. června 2012 v 9:22 | Reagovat

Ok vůbec si nemyslím že je to vychlubování,a ještě něco...
Si u mě na blogu v ... Best sb
(jen upozrnění)
:-)

2 *corinne* *corinne* | 27. června 2012 v 17:20 | Reagovat

přečti si tuto zprávu, která Ti byla poslána pro štěstí. Originál je uložen u ženy z Anglie a obletěl devětkrát celý svět. Nyní bylo štěstí posláno Tobě. Získáš štěstí do několika dnů po obdržení této zprávy, ale musíš ji poslat dále. Nejde o žádný vtip, poštou Ti přijde štěstí!Pošli tento dopis lidem, o kterých si myslíš, že štěstí potřebují a Ty jim ho přeješ. Štěstí se nedá koupit. Odeslání toh...oto dopisu neodkládej. Voják Falf po odeslání 20 kopií vyhrál 20 milionů dolarů.Paní Dosová poprosila sekretářku, aby jej 20x okopírovala a za několik dní vyhrála 20 tisíc dolarůJana Dolanová dostala tento dopis, 20x jej okopírovala, ale zapomněla jej poslat. Ztratila práci, ale jakmile kopie poslala, získala ješte lepší práci, než měla. Pavel Bura, který dopis vyhodil za několik dní zemřel, přerušil řetězec a nevěřil v jeho moc. Proto prosím odešli tento dopis ve 20 kopiích a uvidíš, co se stane po 4 dnech. Dnes okolo 00:00 se Tvojí největší lásce bude o Tobě zdát a uvědomí si, že Tě miluje. Pokud to nepošleš 10 lidem do 1 hodiny, čekají Tě problémy v lásce. Pokud to budeš ignorovat, bude Tě Tvá láska nenávidět a Ty budeš mít 4000 dní smůlu. Jestli to pošleš, po čtyřech dnech od někoho uslyšíš, že Tě opravdu miluje!!! Když přerušíš tenhle řetěz, budeš mít navždy smůlu, takže to pošli 20 lidem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama