Me and Winx

31. srpna 2012 v 22:16 | Verri | 
Trošičku jsem zavzpomínala na to, jak jsem se vlastně k Winx dostala...
a prosím nesmát se. já to tak opravdu mám, ikdyž jsem možná někde něco napsala trošku blbě.


O Winx vím dlouho. Od 2. třídy určitě. Nikdy jsem je však neměla na 1.místě. Tam se slunily Witch. Jenže pak se to všechno změnilo.
Byl chladný zimní večer. Krásný večer. Aby ne, vždyť končil 24.prosinec. Slavila jsem s rodiči a ještě opravdu malou sestřičkou Vánoce. Rozdělila jsem všem dárečky, děkovala Ježíškovi a smála se. Byla jsem šťastná. Pod stromečkem jsem našla hodně dárků-a to mi v té době udělalo velkou radost. Jeden za druhým jsem rozbalovala. Stalo se přesně, co vloni řekla naše češtinářka: "Děti dostanou hodně dárků a pak na většinu zapomenou." Kdyby se mě někdo právě teď zeptal, co jsem ty Vánoce dostala, vzpomněla bych si možná jen na jednu věc. Dostala jsem DVD Winx Club-Výprava do ztraceného království. Už když jsem si ho poprvé pustila, Winx si u mě stouply. A pak nastal takový čas, že jsem neměla na tom 1.místě ani Witch, ani Winx. Mohla bych to popsat asi takhle:Nevěděla jsem, co se mi líbí víc. Koho mám radši.
Kdoví, možná vděčím právě Barrandovu, že Winx zařadil do Animáčku a já se konečně rozhodla. A asi dobře. Protože o Winx a všecko kolem nich se zajímám mnohem víc, než o Witch.
Samozřejmě, že se můj život netočí jen kolem Winx. Jsem normální holka. Ani nevím, co mám na Winx nejradši. Od té doby, co je mám ze všech nejradši, víc sním a jsem šťastnější. Víte, já si neumím najít kámoše. Nebo spíš, jak říkaj rodiče, jsem oproti nim dospělejší a chytřejší, a oni mě vidí jako šprtku. No, to je už zas něco jiného. Často se mi zdají sny, kde jsem s Winx a ony jsou moje nejlepší kamarádky.
----
Čtu to pořád dokola a asi už mi to došlo. Víly a magie, to jsem vždycky milovala. A ve Winx je tohle všechno. A díky nim je tenhle blog. A vlastně i proto jsem zjistila, že mám ráda grafiku, a že úplně nejvíc mi jdou psát fantasy příběhy.

Jak vídíte, už jsem zase unavená. Věty asi určitě nedávaj smysl. A já bych si asi určitě měla jít lehnout, ráno vstávám v šest, nesmím zmeškat Winx season 3 CZ!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama