Blog

Který dess mám nastavit???

8. února 2012 v 18:47 | Verri
Tohle je druhý výběr dessu.Dělala jsem to jednoduché,protože často je v jednoduchosti krása
=)
DESS1:BELIEVE IN MAGIC

DESS2:PRETTY GIRLS
Nevyhrál dess,který se ti líbí?Mrkni se na soutěže,které vyhlašuju většinou o víkendu a dessík by mohl být jako hlavní cena-získala bys ho bez adresy mého blogu!
TAKHLE TO BUDU DĚLAT POKAŽDÉ!!!

Rozhodnutí

1. února 2012 v 20:04 | Verri
Nebojte,neruším blog :) Ani sem nebudu dávat obrázky atd. o něčem jiném než o Winx.Tenhle blog zůstává pořád JEN o Winx(+ještě několik mých příběhů o vílách,který přidám).Jen...

BUDU SEM DÁVAT TAKY MOJE PŘÍBĚHY O WINX

Jiným slovem-budu sem dávat svoje FanFiction.A ty příběhy o Winxkách tady asi budou nejvíc.Jako první bude Naposledy Dark Bloom.Ještě to nemám pořádně promyšlený,ale jedno je jistý-bude se jednat o to,že se Bloom naposled změní v Dark Bloom.Což vám je asi jasný :)Tak já zas mizim,čauuu :)

Rozhodla jsem se

31. ledna 2012 v 19:02 | Verri
Mno tak nakonec sem budu dávat ty svoje příběhy.Víc to rozepíšu zejtra a sorry za chyby co teď píšu,chvátám :)

POZOR!Změna mojí přezdívky!

27. ledna 2012 v 18:09 | Verri
Takže SBčka,jestli vám to nebude vadit,přepište si moji přezdivku z Verči na Verri.Jde o tohle...dneska mi jedna osoba řekla Verýsku.A já sem si v duchu řekla,že je to lepší než obyč Verča,ale zase moc...no prostě nakonec jsem to zkrátila na Verri.Novou ikonku si udělám někdy o víkendu.

New dess-I love music!!!

26. ledna 2012 v 17:56 | Verča
SPOKOJENOST:90%
Přiznávám,že oba dessy,které jsem vám dala na výběr byly tak trošku...blbý,ale rozhodli jste,že tenhle je přece jen trošku lepší!Jinak kdo chce ten dess s Laylou,tak ať se mrkne asi tak v neděli na můj blog,protože sem přidám další soutěž a jako jedna z odměn bude právě tento dess!

Který dess mám nastavit???

25. ledna 2012 v 20:51 | Verča
Tak nakonec se mi povedlo to nějak udělat,šlo to hůř,ale i ten druhej tady máte.Ale asi přidám ještě nějaký dessy na rozhodnutí.Dess,který nevyhraje nabídnu jako volný.Komu se bude líbit,tak si o něj napíše.Víc info později.
DESS 1:I love music!!!
DESS 2:Magic Layla

Sakra!

25. ledna 2012 v 19:33 | Verča
Chtěla jsem udělat dva dessy,ze kterých by ste si vybrali ten lepší,jenže mám problém!Včera jsem stihla jeden a dneska ségra něco vyvedla s tim programem,ve kterém to dělám Křičící
Ale o víkendu asi budu mít nějakej novej program,takže jestli se něco neudělá s tímhle,nastavím ten první dessík a budu cvičit s novým programem :)

Nějak dlouho sem nevyměnila dess?No a? :)

23. ledna 2012 v 20:06 | Verča
No jo,je to pravda.Takže tady brzo bude novej.Ještě není hotový,ale snad se mi povede ho do zítřka nastavit :)
Připravuju malé překvápko v podobě PNG.Sice je neudělám já,ale budou to trošku předělané.

Nová ikonka!!!

16. ledna 2012 v 20:57 | Verča
Snad se vám líbí.Podobné ikonky nedělám.Dělám jen čtvercové,když chcete nějakou obdélníkovou,jako je tahle,musíte si ji udělat sami nebo hledat jinej blog,kde by vám to udělali.Později to připíšu k objednávkám na ikonky.

Nový dess

11. ledna 2012 v 14:22 | Verča
JMÉNO:MAGIC WINX STELLA AND BLOOM
SPOKOJENOST:90% MOŽNÁ BY JEŠTĚ POTŘEBOVAL UPRAVIT,ALE JE JEDNODUCHEJ A HEZKEJ
 
 

Reklama