Blog

New dess:Autumn is magical!

29. září 2012 v 20:42 | Verri
Tentokrát si rozdělení dám ještě maličko jinak...zas jsem totiž zkoušela něco jinýho, jak vidíte, a tak to není nejdokonalejší.
DESS:Autumn is magical
POŘADÍ:Musím se mrknout, už těch dessů bylo tolik...:)
SPOKOJENOST SE VZHLEDEM: 96%
SPOKOJENOST S NAČÍTÁNÍM:10%(Nevím jak vám, ale mě se načítá šíleně pomalu...)
SPOKOJENOST CELKEM:Na to, že je první v takovym stylu je celkem OK...ale to načítání nám to trošičku kazí... No, nakonec jo, líbí se mi :))

Jsem na chvilku zpátky

29. září 2012 v 18:18 | Verri
Čtete správně:Na chvilku. Věnuju se novému blogu, thebelievix.blog.cz
Ani nevím, proč, ale někde něco uvnitř mě chce, abych blog přestěhovala.Možná tuším. Snažím se trošku změnit, tak mě něco nutí změnit blog. Asi. Aspoň si to tak odůvodňuju. Nebojte, ještě nějakej měsíc tady pobudu, protože si na novém blogu dávám záležet :)

A jinak, jak je u vás? U nás v Táboře je hnusně. Teda zase to aspoň tak vidím já :) No jo, vždyť už je taky podzim...

P.S. Mrzelo by mě, kdyby tenhle blog zaniknul. Takže jestli má o něj někdo zájem, ať mi napíše do komentářů. Uvidím, možná ho tomu prvnímu, kdo se přihlásí, dám. Možná...

Články přednastaveny!

7. srpna 2012 v 20:32 | Verri
Od 22.8.-30.8. očekávejte vždy 2 články-jeden ve dvanáct a druhý v jednu odpoledne. A 31.8. v 7:30 poslední článek...pěkně jsem ten poslední nastavila :D V 7:30 byl loni budíček XD
Stejně moc článků neočekávejte. Mám rozdělaný takový..."projekt". K tomu mám rozepsaný příběh a rozdělanou rekonstrukci...chápete, ne? :)

Žádné články nečekejte :D

7. srpna 2012 v 17:15 | Verri
Teď mám čas, tak přednastavuju články na období 22.8.-31.8.,kdy budu na táboře. Sice celý prázdniny nic nepřidávám, ale aspoň teď vám to vynahradím. :) Dess už mám hotovej, chybí jen popisky, ale ještě ho nastavovat nebudu. Do školy je času dost XD
Tolik zatím vše... :)

Bude mega rekonstrukce!

22. července 2012 v 17:24 | Verri
Jo, zbláznila jsem se :D Rozhodla jsem se začít zase odznova- nové rozcestníky, dess, rubriky. Posledně mega rekonstrukce nedopadla zrovna nejlíp(byla jsem teprve začátečník =)), ale teď už to fakt bude dobrý. Fakt. Nekecám.
A můžeme začít s tímhle...zahrnu to taky do "proměny blogu"

I'M BACK!

8. července 2012 v 19:49 | Verri
Takže jsem se vrátila z chaty. Musím říct, že oproti jiným dnům to bylo děsný. Vedle u sousedů furt řvaly malý děti, v noci jsem musela poslouchat ségřino mluvení ze spaní(já totiž neumím usínat rychle) a ještě spousta dalších věcí. Ale je mi líto. Další, tentokrát už OZNÁMENÉ, pozastavení. Pozastavuju blog do konce prázdnin. Občas něco přidám, ale jsou prázdniny, tak se sem asi moc nedostanu. Navíc odjíždím zítra k babičce. A bude tam můj bratranec, závislák na PC, takže je šance, že tu budu, malá. Ale beru se svůj notebook. Snad se mi podaří připojit se k internetu :)

Nové best sb+ikonky pro best sb

29. června 2012 v 14:34 | Verri
Oslavujeméééé :) Konečně jsem se k tomu dokopala předělat to :DSnad se vám ty ikonky líbí :D
P.S.Být u mě best sb má jednu výhodu.Když se nezapíšete do kontroly sb,tak vás jenom dám zpátky na normal sb.a normal sb se stanou best sb,když...přesný podmínky ještě nemám,ale jedno je jistý:KDYŽ HODNĚ OBÍHAJ.Když obíhají trochu míň a zapíšou se do kontroly,tak mají taky šanci.Ale říkám-přesný podmínky jsem ještě nevymyslela.Až budou,tak je sem možná napíšu.Znáte mě-něco slíbím a je to tu až za 4 měsíce Smějící se

Už zase nová ikonka

29. června 2012 v 14:05 | Verri
Tentokrát jsem si jen stáhla šablonu a namalovala jsem se jako víla :) Já vím,na ikonce to není vidět,ale to je fuk :)Až na to,že je to s pomocí šablony,jsem jí celou udělala sama(což je s mojí leností skoro ZÁZRAK).
Já si myslím,že je to moje nejpovedenější ikonka ♥♥♥

New dess!Musím se pochválit,povedl se :)

27. června 2012 v 20:06 | Verri
Anóóó,jsem strašná,pořád měním dessy!Ale slibuju,že tenhle tu bude celý prázdniny!
DESS:Summer is HERE!
POŘADÍ:Ouuu,tak to nevím,asi tak 20.-30. určitě :)
KDO VYRÁBĚL:No kdo asi?Jáááá :)
JAK DLOUHO:Cca hodinu
SPOKOJENOST:Hrdě můžu napsat,že 100%
P.S.Vím,psala jsem o super dessu.Ten už je hotovej,ale tak nějak jsem zjistila,že bude lepší použít ho až bude 4. a 3. série česky...tzn. někdy v září :)

A teď mě omluvte,jdu se koukat na TV...

New dess

13. června 2012 v 19:25 | Verri
Mno tak zase něco novýho :)
Ten starý,zelený dess už mě nudil a s dalším mám dost práce.Takže jsem takový jednodušší udělala,chtělo to prostě změnu :)
DESS:Stella Sirenix
Spokojenost:Původně to mělo být trošku jinak...dávám 99% :))
 
 

Reklama