Já se z toho zcvoknu!!!

10. září 2012 v 14:48 | Verri
Vy, co chodíte na můj blog déle, víte že jsem loni chodila na kroužek, kde jsme psali články do šk.časopisu. Letos to mělo být v super čas, od dvou do půl čtvrtý, takže bych šla už z oběda na kroužek. Ne, kvůli odpoledkám se to muselo šoupnout až na čtvrtou hodinu, takže tam budu do půl šestý.
Škola mi už dost leze na nervy, a to začala teprve před týdnem. Tak například učitel na pč je strašnej *****,dneska nás skoro seřval, jak jsme oblečený, že na pracovky máme mít tepláky atd atd atd... Už od starších lidí víme, jakej je, ale vypadá to, že teď je ještě horší.
A další důvod, proč se asi fakt zcvoknu, je fakt, že se mi už nejmíň týden zdá jeden a ten samej sen. Nemožný? Pak jsem teda opravdu blázen.

Vaše bláznivka Verri.

Cooože....?

1. září 2012 v 6:28 | Verri
Dneska je 1.září,všichni fanoušci Winx v čechách ví, že začne 3..série-česky. Já nechtěla čekat do večera a nastavila jsem si budík na šestou. Zapnu v obýváku TV,hodím tam barrandov a co nevidím? Dávaj "Potápěj se olly". Jo, v pohodě, Winx daj potom. NE. Dole na takový růžový liště bylo napsaný něco jako"Milé děti, novou řadu seriálu Winx club uvidíte v tomto čase již v sobotu 8.9." To mě dopálilo, odešla jsem do pokoje a jsem tady. Ještě to asi půjdu zkusit, třeba je dneska ráno fakt budou dávat, ale později. Ikdyž pochybuju...
Vaše pořádně naštvaná Verri

Nemůžu spát....

31. srpna 2012 v 23:57 | Verri
to víte,zejtra už začíná 3.série, v 6.05(nebo tak nějak) začíná ranní animáček a Winx jedou jako první. Je to nějakejch šest hodin...vůbec se mi nechce spát. znáte to určitě taky. na něco se šíííleně těšíte až z toho nemůžete dospat...

Me and Winx

31. srpna 2012 v 22:16 | Verri
Trošičku jsem zavzpomínala na to, jak jsem se vlastně k Winx dostala...
a prosím nesmát se. já to tak opravdu mám, ikdyž jsem možná někde něco napsala trošku blbě.

I'm really back!

31. srpna 2012 v 12:46 | Verri
Anooo! Přežila jsem to! Jsem doma! Ikdyž je fakt, že některý věci byly super,třeba Partička v podání našich vedoucích,diskotéky(jako vždy :D) a i lidi. Až vyhrabu sešit, kam jsem si o každém dni něco napsala, tak vám toho řeknu víc. No, teď jdu nastavit ten dess, melu o tom celej srpen :D

Tak jo...

7. srpna 2012 v 19:27 | Verri
Že vás tím vůbec obtěžuju :D :D :D

Prosím heeelp!+další obrázky sims

29. července 2012 v 22:35 | Verri
Ahoj lidi, potřebuju pomoct. Chci si stahnout nějaký nový program na grafiku, ale absolutně nevím jaký. Poradíte mi,jakej je třeba dobrej?
Kdo je zvědavej na obrázky, klik na cč.

Co se u mě dělo a ještě se bude dít :)

26. června 2012 v 20:57 | Verri
Takžééé :) V pátek+o víkendu jsem tu nebyla.A prooooč? :)
  • PÁTEK:Se třidou+osmákama jsem jela na výlet do lanovýho parku.Nikdo od nás nemohl pochopit,proč se mi v asi 15m výšce dělalo špatně,když loni na Petřínskou rozhlednu jsem vylezla v pohodě.Důvod?Neměla jsem pevnou půdu pod nohama :) (To ale neznamená,že kdybych se mohla proměnit do jedné z Winx proměn,že bych nelétala :))Ještě větší zážitek byl ale sprint na vlak,jinak bysme se nestihli vrátit domů.
  • VÍKEND:Na chatě se ségrou a rodičema.
To jsou dny,kdy jsem tu nebyla.A co pondělí+dnešek?
  • PONDĚLÍ:Celkem normální den.Ve škole se vrací učebnice.Moje zkušenost?Starý učebnice=lepší učebnice :) U dvou úplně nových se mi povedlo ohnout rohy a musím platit 30 Kč...
  • ÚTERÝ:Den totálního znemožnění!!!Ve škole je šk.olympiáda.Pro mě,antitalenta na běh, bylo nejlepší volbou krikeťák a skok do dálky(skákat do vejšky mi sice de,ale vc porovnání s ostatníma třídama jsem na tom bídně).Krikeťák...ano,moje štěstí nezklamalo-povedlo se mi hodit ze všech holek nejmíň.Dálka...to už bylo lepší.Málem jsem se dostala mezi 8 nejlepších,kteří skákali ještě jednou.Ne,mě musí dělit centimetry od osmýho místa :)No a odpoledne měla ségra akademii(asi víte co to je-vystupování tříd).Zavzpomínala jsem na pět předchozích let a říkala jsem si,že teď už hraju tu správnou roli-roli diváka.Ségra-prvňačka se těšila,že bude jako já a každý rok získá cenu za nejlepšího žáka ve třídě.To štěstí je nějaký nakažlivý...samozřejmě,že cenu dostala její kámoška :))
No a až do vysvědčení mám taky tak nějak trochu jasno...
  • STŘEDA:Jsme tři šesté třídy,tzn.,že příští rok budou tři sedmý třídy.A to zatím nebylo,takže je nedostatek učebnic.Doufám,že se to bude rozdávat podle jmen-ty staré zbytky(nejdřív si budou brát áčko a béčko-my jsme céčko) by určitě padly do mých rukou a nehrozilo by,že budu muset zase něšco platit za to,jak s tím zacházím...ale přísahám,že kdykoliv se s učebnicí něco stalo,byla to nehoda! :)
  • ČTVRTEK:Volnooo :) Ne,ještě budeme něco vyřizovat-asi uklízet skříňky,třídu a nevím co všechno.Tříďas nám k tomu nic neřekl.
  • PÁTEK:Konečně!Vysvědčení!Ještě se zastavit za bejvalou třídní učitelkou,pokecat s bývalíma spolužákama a PRÁZDNINY!!!
Možná si myslíte,že se jen vychlubuju,jenže já to prostě potřebuju vypustit do světa :) Pár věcí mi asi nezávidíte.Na tom se shodnem :))
Přidávám vzpomínku na obrázek,který jsem použila jako první dess.Musím se přiznat,že od té doby,co mám blog,je pro mě grafika zábavnější!

Sen o samých jedničkách se rozplynul

13. června 2012 v 18:45 | Verri
Blíží se konec školního roku=písemky,písemky,písemky.V poslední době se o mojí aktivitě nedalo mluvit,protože to vůbec aktivita nebyla :) Jedním z důvodů byla matika-vycházelo mi to mezi 1-2 a já se pekelně snažila,abych to vytáhla na jedničku.I když jsem z poslední písemky 1 dostala,učitel mi nakonec dá 2.V dalších předmětech,ve kterých jsem měla problémy,se mi to povedlo vytahnout,jen ta matika...ale neznamená to nic hroznýho a ani nechci,aby ste mě tu teď litovali!Právě naopak!Pokud mi už do toho nic nevleze,moje aktivita zase poroste!

Nečkala bych to...

11. června 2012 v 21:03 | Verri
Dneska sem byla ve škole celkem...smutná.A vlastně ani nevím,proč jsem tohle dostala,navíc od kamarádek,které taky Winx moc nemusí.Ale vystihli to přesně!Jen ta grafika...no ale když si vzpomenu na svoje začátky s grafikou...tak je to na nejvyšší úrovni XD
Komentáře,že je to děsný,si nechte!Taky jste určitě na začátku s grafikou moc neuměli :)

Kamarádkám moc děkujuuuuu :)

Jednoduchý,ale potěší to!
 
 

Reklama